XF-239209051271397+12GBML
Price:
IN STOCK
This item typically ships in 1 - 3 days.
Questions? Ask a wheel specialist:
     866-935-9493     Contact Us
Not Winter Approved
20.0” Diameter (in)
9.0” Width (in)
12.0 Offset (mm)
78.1 Center Bore (mm)
Multiple Bolt Pattern
Buy XF Off-Road XF-239 Gloss Black Milled 20x9 +12 5x127|5x139.7mm 78.1mm (SKU: XF-239209051271397+12GBML) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title XF Off-Road XF-239 Gloss Black Milled 20x9 +12 5x127|5x139.7mm 78.1mm