XF-239201061351397-12GBMLR
Price:
IN STOCK
This item typically ships in 1 - 3 days.
Questions? Ask a wheel specialist:
     866-935-9493     Contact Us
Not Winter Approved
20.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
-12.0 Offset (mm)
106.4 Center Bore (mm)
Multiple Bolt Pattern
Buy XF Off-Road XF-239 Gloss Black Milled Red 20x10 -12 6x135|6x139.7mm 106.4mm (SKU: XF-239201061351397-12GBMLR) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title XF Off-Road XF-239 Gloss Black Milled Red 20x10 -12 6x135|6x139.7mm 106.4mm