HF63-2F22
OUT OF STOCK  |  NO ETA FOR MORE
Contact us for pricing
Winter Approved
22.0” Diameter (in)
9.5” Width (in)
20.0 Offset (mm)
87.1 Center Bore (mm)
6x135 Bolt Pattern
Buy Vossen HF6-3 Matte Gunmetal 22x9.5 +20 6x135mm 87.1mm (SKU: HF63-2F22) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title Vossen HF6-3 Tinted Matte Gunmetal 22x9.5 +20 6x135mm 87.1mm