BR14-2205-53BT+45C665
Price:
IN STOCK
This item typically ships in 1 - 2 weeks.
This wheel requires machining. Please expect an additional 10 business days to ship.
Questions? Ask a wheel specialist:
     866-935-9493     Contact Us
Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.5” Width (in)
45.0 Offset (mm)
66.5 Center Bore (mm)
5x130 Bolt Pattern
Buy Braelin BR14 Satin Black Anthracite 22x10.5 +45 5x130mm 66.5mm (SKU: BR14-2205-53BT+45C665) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title Braelin BR14 Satin Black Anthracite 22x10.5 +45 5x130mm 66.5mm