BR14-2205-31BT+35C671
Price:
IN STOCK
This item typically ships in 1 - 2 weeks.
This wheel requires machining. Please expect an additional 10 business days to ship.
Questions? Ask a wheel specialist:
     866-935-9493     Contact Us
Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.5” Width (in)
35.0 Offset (mm)
67.1 Center Bore (mm)
5x108 Bolt Pattern
Buy Braelin BR14 Satin Black Anthracite 22x10.5 +35 5x108mm 67.1mm (SKU: BR14-2205-31BT+35C671) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title Braelin BR14 Satin Black Anthracite 22x10.5 +35 5x108mm 67.1mm