AMGM54D22
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
25.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force M54 Evolve HO Polished 22x10 +25 8x165.1mm 122mm (SKU: AMGM54D22) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force M54 Evolve HO Polished 22x10 +25 8x165.1mm 122mm