AMGM17M87
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
25.0 Offset (mm)
87.0 Center Bore (mm)
5x135 Bolt Pattern
Buy American Force M17 Sentinel HO Polished 22x10 +25 5x135mm 87mm (SKU: AMGM17M87) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force M17 Sentinel HO Polished 22x10 +25 5x135mm 87mm