AFTYK12E172
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
7.0” Width (in)
4x137 Bolt Pattern
Buy American Force K12 Shredder UTV Polished 24x7 0 4x137mm 172mm (SKU: AFTYK12E172) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force K12 Shredder UTV Polished 24x7 0 4x137mm 172mm