AFTSDF6F07142
Not Winter Approved
26.0” Diameter (in)
16.0” Width (in)
-101.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 6F07 Trek SD Polished 26x16 -101 8x200mm 142mm (SKU: AFTSDF6F07142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6F07 Trek SD Polished 26x16 -101 8x200mm 142mm