AFTSDF609122
Not Winter Approved
26.0” Diameter (in)
16.0” Width (in)
-101.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 609 Liberty SD Polished 26x16 -101 8x165.1mm 122mm (SKU: AFTSDF609122) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 609 Liberty SD Polished 26x16 -101 8x165.1mm 122mm