AFTRDE6N17142
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
16.0” Width (in)
-101.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 6N17 Vader SD Polished 24x16 -101 8x200mm 142mm (SKU: AFTRDE6N17142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6N17 Vader SD Polished 24x16 -101 8x200mm 142mm