AFTQDF6N16122
Not Winter Approved
26.0” Diameter (in)
14.0” Width (in)
-73.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 6N16 Shove SD Polished 26x14 -73 8x165.1mm 122mm (SKU: AFTQDF6N16122) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6N16 Shove SD Polished 26x14 -73 8x165.1mm 122mm