AFTPDE6F07117
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
14.0” Width (in)
-73.0 Offset (mm)
117.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 6F07 Trek SD Polished 24x14 -73 8x165.1mm 117mm (SKU: AFTPDE6F07117) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6F07 Trek SD Polished 24x14 -73 8x165.1mm 117mm