AFTNDE6G17117
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
-40.0 Offset (mm)
117.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 6G17 Evo SD Polished 24x12 -40 8x165.1mm 117mm (SKU: AFTNDE6G17117) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6G17 Evo SD Polished 24x12 -40 8x165.1mm 117mm