AFTNCKH44W87
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
-55.0 Offset (mm)
87.0 Center Bore (mm)
6x135 Bolt Pattern
Buy American Force CKH44 Ballistic CC Polished 24x12 -55 6x135mm 87mm (SKU: AFTNCKH44W87) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force CKH44 Ballistic CC Polished 24x12 -55 6x135mm 87mm