AFTN611210
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
-40.0 Offset (mm)
154.0 Center Bore (mm)
8x210 Bolt Pattern
Buy American Force 611 Independence SSBR Polished 24x12 -40 8x210mm 154mm (SKU: AFTN611210) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 611 Independence SSBR Polished 24x12 -40 8x210mm 154mm