AFTMDE6G17142
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
11.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 6G17 Evo SD Polished 24x11 0 8x200mm 142mm (SKU: AFTMDE6G17142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6G17 Evo SD Polished 24x11 0 8x200mm 142mm