AFTLK08E172
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
7.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
172.0 Center Bore (mm)
4x137 Bolt Pattern
Buy American Force K08 Carver UTV Polished 22x7 0 4x137mm 172mm (SKU: AFTLK08E172) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force K08 Carver UTV Polished 22x7 0 4x137mm 172mm