AFTK611142
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
14.0” Width (in)
-72.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 611 Independence SSBR Polished 22x14 -72 8x200mm 142mm (SKU: AFTK611142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 611 Independence SSBR Polished 22x14 -72 8x200mm 142mm