AFTJDC6G17122
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
-40.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 6G17 Evo SD Polished 22x12 -40 8x165.1mm 122mm (SKU: AFTJDC6G17122) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6G17 Evo SD Polished 22x12 -40 8x165.1mm 122mm