AFTIDF6N12142
Not Winter Approved
26.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
-40.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 6N12 Brawn SD Polished 26x12 -40 8x200mm 142mm (SKU: AFTIDF6N12142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6N12 Brawn SD Polished 26x12 -40 8x200mm 142mm