AFTHDC6N12225
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
11.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
170.0 Center Bore (mm)
10x225 Bolt Pattern
Buy American Force 6N12 Brawn SD Polished 22x11 0 10x225mm 170mm (SKU: AFTHDC6N12225) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6N12 Brawn SD Polished 22x11 0 10x225mm 170mm