AFTHDC6N12210
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
11.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
154.0 Center Bore (mm)
8x210 Bolt Pattern
Buy American Force 6N12 Brawn SD Polished 22x11 0 8x210mm 154mm (SKU: AFTHDC6N12210) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 6N12 Brawn SD Polished 22x11 0 8x210mm 154mm