AFTHDC609122
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
11.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 609 Liberty SD Polished 22x11 0 8x165.1mm 122mm (SKU: AFTHDC609122) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 609 Liberty SD Polished 22x11 0 8x165.1mm 122mm