AFTGDC609210
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
-25.0 Offset (mm)
154.0 Center Bore (mm)
8x210 Bolt Pattern
Buy American Force 609 Liberty SD Polished 22x10 -25 8x210mm 154mm (SKU: AFTGDC609210) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 609 Liberty SD Polished 22x10 -25 8x210mm 154mm