AFTG611142
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
-25.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 611 Independence SSBR Polished 22x10 -25 8x200mm 142mm (SKU: AFTG611142) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 611 Independence SSBR Polished 22x10 -25 8x200mm 142mm