AFTG611125
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
-25.0 Offset (mm)
125.0 Center Bore (mm)
8x170 Bolt Pattern
Buy American Force 611 Independence SSBR Polished 22x10 -25 8x170mm 125mm (SKU: AFTG611125) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 611 Independence SSBR Polished 22x10 -25 8x170mm 125mm