AFDGN17142I
Not Winter Approved
28.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-130.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force N17 Vader DRW Polished 28x8.25 -130 8x200mm 142mm (SKU: AFDGN17142I) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force N17 Vader DRW Polished 28x8.25 -130 8x200mm 142mm