AFDGG11125R
Not Winter Approved
28.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-130.0 Offset (mm)
125.0 Center Bore (mm)
8x170 Bolt Pattern
Buy American Force G11 Rewind DRW Polished 28x8.25 -130 8x170mm 125mm (SKU: AFDGG11125R) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force G11 Rewind DRW Polished 28x8.25 -130 8x170mm 125mm