AFDG70117I
Not Winter Approved
28.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-130.0 Offset (mm)
117.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 70 Shift DRW Polished 28x8.25 -130 8x165.1mm 117mm (SKU: AFDG70117I) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 70 Shift DRW Polished 28x8.25 -130 8x165.1mm 117mm