AFDE70125F
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
169.0 Offset (mm)
125.0 Center Bore (mm)
8x170 Bolt Pattern
Buy American Force 70 Shift DRW Polished 24x8.25 +169 8x170mm 125mm (SKU: AFDE70125F) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 70 Shift DRW Polished 24x8.25 +169 8x170mm 125mm