AFDDN17142F
Not Winter Approved
22.5” Diameter (in)
8.25” Width (in)
169.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force N17 Vader DRW Polished 22.5x8.25 +169 8x200mm 142mm (SKU: AFDDN17142F) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force N17 Vader DRW Polished 22.5x8.25 +169 8x200mm 142mm