AFDDN17122F
Not Winter Approved
22.5” Diameter (in)
8.25” Width (in)
169.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force N17 Vader DRW Polished 22.5x8.25 +169 8x165.1mm 122mm (SKU: AFDDN17122F) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force N17 Vader DRW Polished 22.5x8.25 +169 8x165.1mm 122mm