AFDDD03225R
Not Winter Approved
22.5” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-145.0 Offset (mm)
170.0 Center Bore (mm)
10x225 Bolt Pattern
Buy American Force D03 Zink DRW Polished 22.5x8.25 -145 10x225mm 170mm (SKU: AFDDD03225R) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force D03 Zink DRW Polished 22.5x8.25 -145 10x225mm 170mm