AFDDD03122R
Not Winter Approved
22.5” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-145.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force D03 Zink DRW Polished 22.5x8.25 -145 8x165.1mm 122mm (SKU: AFDDD03122R) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force D03 Zink DRW Polished 22.5x8.25 -145 8x165.1mm 122mm