AFDCN17125F
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
169.0 Offset (mm)
125.0 Center Bore (mm)
8x170 Bolt Pattern
Buy American Force N17 Vader DRW Polished 22x8.25 +169 8x170mm 125mm (SKU: AFDCN17125F) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force N17 Vader DRW Polished 22x8.25 +169 8x170mm 125mm