AFDCG11125R
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-145.0 Offset (mm)
125.0 Center Bore (mm)
8x170 Bolt Pattern
Buy American Force G11 Rewind DRW Polished 22x8.25 -145 8x170mm 125mm (SKU: AFDCG11125R) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force G11 Rewind DRW Polished 22x8.25 -145 8x170mm 125mm