AFDC70142I
Not Winter Approved
22.0” Diameter (in)
8.25” Width (in)
-145.0 Offset (mm)
142.0 Center Bore (mm)
8x200 Bolt Pattern
Buy American Force 70 Shift DRW Polished 22x8.25 -145 8x200mm 142mm (SKU: AFDC70142I) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 70 Shift DRW Polished 22x8.25 -145 8x200mm 142mm