XF-220189051271397+0GBML
Price:
ONLY 3 LEFT! | NO ETA FOR MORE
IN STOCK
This item typically ships in 1 - 3 days.
Not Winter Approved
18.0” Diameter (in)
9.0” Width (in)
0.0 Offset (mm)
78.1 Center Bore (mm)
Multiple Bolt Pattern
Buy XF Off-Road XF-220 Gloss Black Milled Dots 18x9 0 5x127|5x139.7mm 0mm (SKU: XF-220189051271397+0GBML) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title XF Off-Road XF-220 Gloss Black Milled Dots 18x9 0 5x127|5x139.7mm 78.1mm