X128260077+25TL
Price:
OUT OF STOCK  |  NO ETA FOR MORE
Not Winter Approved
26.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
25.0 Offset (mm)
999.0 Center Bore (mm)
6x139.7 Bolt Pattern
Buy DUB X128 BENDER 26x10 +25 6x139.7mm 999mm (SKU: X128260077+25TL) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title DUB X128 BENDER Polished 26x10 +25 6x139.7mm 999mm