SF122106224GB-L
Price:
OUT OF STOCK  |  NO ETA FOR MORE
Winter Approved
22.0” Diameter (in)
10.0” Width (in)
-24.0 Offset (mm)
106.2 Center Bore (mm)
6x139.7 Bolt Pattern
Buy Sentali SF-1 Gloss Black Left 22x10 -24 6x139.7mm 106.2mm (SKU: SF122106224GB-L) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title Sentali SF-1 Gloss Black Left 22x10 -24 6x139.7mm 106.2mm