FR821125114MB21
Price:
This item is not eligible for free shipping.
This is a special order item and cannot be cancelled or returned once the order is placed.
AVAILABLE - SPECIAL ORDER
This item typically ships in 1 - 2 weeks.
Questions? Ask a wheel specialist:
     866-935-9493     Contact Us
Winter Approved
21.0” Diameter (in)
12.0” Width (in)
21.0 Offset (mm)
73.1 Center Bore (mm)
5x114.3 Bolt Pattern
Buy Ferrada Wheels F8-FR8 Matte Black 21x12 +21 5x114mm 73.1mm (SKU: FR821125114MB21) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title Ferrada Wheels F8-FR8 Matte Black 21x12 +21 5x114.3mm 73.1mm