AFTP611122
Not Winter Approved
24.0” Diameter (in)
14.0” Width (in)
-72.0 Offset (mm)
122.0 Center Bore (mm)
8x165.1 Bolt Pattern
Buy American Force 611 Independence SSBR Polished 24x14 -72 8x165.1mm 122mm (SKU: AFTP611122) wheels online, shipped straight to your door.
Specifications
Title American Force 611 Independence SSBR Polished 24x14 -72 8x165.1mm 122mm